Series
Ratings
258
ClaymoreRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
KoikimoRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5