Movies
Ratings
189
SearchingRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Antarctic JournalRated ★ 2.5- Running WildRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
A Man of ReasonRated ★ 1.0