Series
Ratings
42
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The King's AffectionRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0- The Story of CinderellaRated ★ 5.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5