Movies
Ratings
849
Happy Death DayRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0