Titles you rated
- The FrogRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.0
YouRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0