Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Night on EarthRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
WestworldRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
Shangri-La FrontierRated ★ 2.5