Movies
Ratings
84
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0- WishRated ★ 1.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0