Movies
Ratings
130
Little WomenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0