Series
Ratings
127- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Say I Love YouRated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.0
NisemonogatariRated ★ 1.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 2.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 3.0
Chrono CrusadeRated ★ 4.0- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.5
- しあわせソウのオコジョさんRated ★ 4.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
Rave MasterRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0