Series
Ratings
278
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 5.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 5.0
ConnectRated ★ 2.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0- 결혼해YOURated ★ 2.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
The King's AffectionRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
You Are My SpringRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.0