Movies
Ratings
87
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0