Series
Ratings
21
The Art of SarahRated ★ 5.0
Black DovesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
UnbelievableRated ★ 4.5
Billions Season 7Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
MaidRated ★ 4.0
The SpyRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
GodlessRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0