Movies
Ratings
31
Sing StreetRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0