Titles you rated
Taylor Swift - the Eras Tour - the End of an EraRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0