Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0