Series
Ratings
121
The Art of SarahRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.5
CassandraRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 2.0
CrashRated ★ 4.5
HierarchyRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0