Movies
Ratings
19
Love Again, Live AgainRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Just Go with ItRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5