Series
Ratings
173
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
KyojoRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0