Titles you rated
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
BigRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5