Movies
Ratings
998
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
SisuRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Expend4blesRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
HAIKYU!! VS the Little GiantRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5