Series
Ratings
116
Kids on the SlopeRated ★ 4.0- 頭文字D BATTLE STAGERated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0- リボルバー-青い春-Rated ★ 2.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.5
Arakawa Under the BridgeRated ★ 3.5- Ghost Negotiator TenmaRated ★ 4.5
- The Files of Young Kindaichi: Jungle School Murder MysteryRated ★ 3.0
- California Dreamin'Rated ★ 3.5
- 明日があるさRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5- Leave It to the NursesRated ★ 2.0
Love Strikes!Rated ★ 4.5- Flower For AlgernonRated ★ 4.0
- まほろ駅前番外地Rated ★ 4.5
- スカイハイRated ★ 2.5
Yokoso Wagaya eRated ★ 3.5- 人生は上々だRated ★ 3.0