Series
Ratings
58
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
BerserkRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Fist of the North StarRated ★ 4.0- UsavichRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- 즐거운 무민 가족Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0