Movies
Ratings
861
FollowingRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0