Movies
Ratings
632
King and the ClownRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Serious MoonlightRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.5
Saturday Night FeverRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
A Good Rain KnowsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5