Series
Ratings
98
American NightmareRated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
Black Butler Public School ArcRated ★ 4.5
Bloom Into YouRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
- Black ButlerRated ★ 5.0
IDOLiSH7 Second Beat!Rated ★ 4.0
IDOLiSH7Rated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
BOYS PLANETRated ★ 3.0- D4DJ Double MixRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0