Series
Ratings
1355
Strangers From HellRated ★ 2.5- 풍향고Rated ★ 4.0
깡촌캉스Rated ★ 5.0- 풍향고Rated ★ 4.5
- My name is 가브리엘Rated ★ 2.0
- 굿데이Rated ★ 1.5
- 식덕후Rated ★ 4.0
- The Genius Paik Season 3Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
Punch Drunk Woman -Datsugoku Made Ato xx NIchi-Rated ★ 2.0
Yandoku!Rated ★ 3.5
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.5
Hatsukoi DOGsRated ★ 1.5
The 19th Medical ChartRated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodie Season 5Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Ms. IncognitoRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 2.0- 식스센스: 시티투어Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0