Series
Ratings
53
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.0
The Perfect InsiderRated ★ 3.0
RikuohRated ★ 3.0
Love RerunRated ★ 3.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.0- Wise and FoolishRated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 3.5
Fugitive BoysRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5