Series
Ratings
140- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.5
Young SheldonRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5- Billion x SchoolRated ★ 3.5
Ryosangata Riko: Puramo Joshi no Jinsei Kumitate KiRated ★ 2.5
Uchi No Bengoshi Wa Te Ga KakaruRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 2.5
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 3.0- Jikou KeisatsuRated ★ 2.5