Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Ice PrincessRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0