Movies
Ratings
471
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
The Wild RobotRated ★ 3.0