Movies
Ratings
424
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
MauriceRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0