Titles you rated
- iCarlyRated ★ 3.0
- iCarlyRated ★ 3.0
iCarlyRated ★ 3.0
Road to KingdomRated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 2.0- VictoriousRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0- VictoriousRated ★ 3.5
- VictoriousRated ★ 4.0
VictoriousRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 2.5- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 2.5
Just an ExcuseRated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.0
A Good Day to be a DogRated ★ 3.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 2.0
My Sibling's RomanceRated ★ 2.5
Jinny's KitchenRated ★ 2.5