Series
Ratings
255
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 1.0- 우리 마을 똥강아지Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 1.0- The Disney AfternoonRated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 2.5
Sixth SenseRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Our HomeRated ★ 3.5
Society GameRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 0.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
The AuditorsRated ★ 2.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.5
Knight FlowerRated ★ 4.5