Series
Ratings
32- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 5.0