Series
Ratings
13
The LegendRated ★ 1.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0