Series
Ratings
40
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 2.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5