Series
Ratings
61
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0