Movies
Ratings
16
About TimeRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0