Series
Ratings
88
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
ResetRated ★ 2.5
NoragamiRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5