Movies
Ratings
280
Before SunsetRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
An Autumn AfternoonRated ★ 3.0