Movies
Ratings
411
The RoundupRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5