Series
Ratings
247
Why Women KillRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Jane the VirginRated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.0