Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5