Series
Ratings
19
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 2.5
RugratsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
DekalogRated ★ 5.0- 도라에몽 17기Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0