Movies
Ratings
15
Home AloneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0