Movies
Ratings
395
UprisingRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5