Movies
Ratings
22
The AttorneyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
FluRated ★ 1.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
One on OneRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Belle & SebastianRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5