Movies
Ratings
595
The MatrixRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
AvaRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
The Squid and the WhaleRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5