Series
Ratings
23
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0