Movies
Ratings
970
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Marry My Dead BodyRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
LucaRated ★ 5.0
Turning RedRated ★ 4.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
After YangRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5